Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt Michaluk dostanie ponad 12 tys. miesięcznie

Utworzony przez noname, 14 maja 2009 r. o 08:30
Gość napisał:
O jakiej kulturze można mówic w gminie? powołany przez wójta tzw. gminny ośrodek kultury - żenada. powołany przez wójta tzw. dyrektor gminnego ośrodka kultury - kpina. imprezy organizowane przez tzw. gminny ośrodek kultury - katastrofa. organizowane "na siłę" przez tzw. gminny ośrodek kultury - zespoły śpiewacze - obciach. i po co to wszystko? bo wójt obecnie chce być tzw. "mecenasem SZTUKI" - żarty.
Nie masz racji człowieku małej wiary, właśnie wróciłem z imprezy dla dzieci z Miś i jestem pod wrażeniem, zero alkoholu a dzieci wspaniale się bawiły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzek napisał:
Nie masz racji człowieku małej wiary, właśnie wróciłem z imprezy dla dzieci z Miś i jestem pod wrażeniem, zero alkoholu a dzieci wspaniale się bawiły
Nie za sprawą pani H. tylko wynajetej osoby do prowadzenia imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie za sprawą pani H. tylko wynajetej osoby do prowadzenia imprezy
A kto zapłacił tej osobie prowadzącej imprezę? Coś kto wie? I z czyjej inicjatywa miała miejsce taka impreza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto zapłacił tej osobie prowadzącej imprezę? Coś kto wie? I z czyjej inicjatywa miała miejsce taka impreza?
A to się sama pani H pochwaliła !!!!! hahahahaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzek napisał:
Nie masz racji człowieku małej wiary, właśnie wróciłem z imprezy dla dzieci z Miś i jestem pod wrażeniem, zero alkoholu a dzieci wspaniale się bawiły
człowieku na imprezie dla dzieci - ALKOHOL - chyba coś ci sie poprzestawiało z tego "SZCZĘŚCIA"??????????? WIADOMO ŻE DOBRE POPROWADZENIE IMPREZY TO WYŻSZA "SZKOŁA" TAKA PANI M.H. TO CIENIAS, WIĘC TRZEBA BYŁO ZLECIĆ /i zapłacić/ ZA SPRAWNE POPROWADZENIE ZABAWY DLA DZIECI. A ALKOHOL ZAPEWNE BYŁ DLA VIP -ów W GABINECIE PANI DYREKTOR /PSL/. ŻADNA IMPREZA W GMINIE SIĘ NIE UDAŁA JAK NIE BYŁO "AFRODYZJAKA". TAM GDZIE NIE MA ALKOHOLU - NIE MA TEZ WÓJTA I JEGO KLAKIERÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z aktu oskarżenia: " V w dniu 17 lipca 2004 r w Miedzyrzecu podl. pow bialskiego, woj.lubelskiego jako funkcjonariusz publiczny, pełniacy funkcję Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, będąc uprawnionym do wystawienia dokumentu, poświadczył w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne w ten sposób, że wystawił referencje dla przystępującego do ogłoszonego przez Urząd gminy przetargu Przedsiebiorstwa Wydobywczo- produkcyjnego "KRUSZ-BUD" z siedzibą w Zasciankach, należącego do jego żony Elżbiety Michaluk stwierdzając w nich, że w/w Przedsiębiorstwo wykonywało roboty ziemne i nasypy na drogach w miejscowościach Sitno, Łuby, Manie, Rogoźnica, i Tuliłów, co faktycznie nie miało miejsca, a następnie tak wystawione referencje dołączył do oferty przedłożonej Komisji Przetargowej tj. o przestępstwo z art.271 par 3 kk i art 273 kk w zw z art 11 par 2 kk" Co za głąb mówi o uniewinnieniu !!!!
A może wiesz kto fizycznie wykonywał te prace.Z tego co wiem to kapusie donieśli,że to KRUSZ_BUD wykonwał te prace.Więc kto mówi nie prawdę. Myślę ,że mieszkańcy tych miejscowości wiedzą.A najważniejsze jest to ,że są twarde.równe i nie Dziurawe jak powiatowe nadzorowane przez panasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorjętowany napisał:
A może wiesz kto fizycznie wykonywał te prace.Z tego co wiem to kapusie donieśli,że to KRUSZ_BUD wykonwał te prace.Więc kto mówi nie prawdę. Myślę ,że mieszkańcy tych miejscowości wiedzą.A najważniejsze jest to ,że są twarde.równe i nie Dziurawe jak powiatowe nadzorowane przez panasa.
Twardo to ty masz pod sufitem. Tylko że już nierówno i dziurawo! To tak jakby twoją żonę rżneli wszyscy, ale tobie mówili "to nic że ku**a, ale za to jaka ładna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorjętowany napisał:
A może wiesz kto fizycznie wykonywał te prace.Z tego co wiem to kapusie donieśli,że to KRUSZ_BUD wykonwał te prace.Więc kto mówi nie prawdę. Myślę ,że mieszkańcy tych miejscowości wiedzą.A najważniejsze jest to ,że są twarde.równe i nie Dziurawe jak powiatowe nadzorowane przez panasa.
Cześć romek, widzę że nadal masz żal do panasa widzisz że z tym gościem nie masz najmniejszych szans zawsze z nim przegrywasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorjętowany napisał:
A może wiesz kto fizycznie wykonywał te prace.Z tego co wiem to kapusie donieśli,że to KRUSZ_BUD wykonwał te prace.Więc kto mówi nie prawdę. Myślę ,że mieszkańcy tych miejscowości wiedzą.A najważniejsze jest to ,że są twarde.równe i nie Dziurawe jak powiatowe nadzorowane przez panasa.
bYŁO TO TAK: DO pRZETARGU STARTOWAŁA FIRMA "MONT-SAN" Z ŁUKOWA, BYŁA FAKTYCZNIE PRZYKRYWKĄ DLA FIRMY WÓJTA "KRUSZ-BUD". PANOWIE SIĘ DOGADALI, ŻEBY WÓJT NIE MUSIAŁ SIE TŁUMACZYC WYSTAWIŁ "MONT-SAN" NA PIERWSZY OGIEŃ. GDYBY "MONT-SAN' SIE NIE ZGODZIŁ NA TAKA PRZYKRYWKE NIE MIAŁBY CZEGO SZUKAC NA PRZETARGACH W GMINIE. A TAK WILK SYTY I OWCA CAŁA. "KRUSZ-BUD" RĘKAMI MIESZKAŃCÓW DANEJ MIEJSCOWOŚCI "BUDOWAŁ" STABILIZACJĘ. "MONT-SAN" WYSTAWIAŁ FAKTURY, ALE KASE BRAL "KRUSZ-BUD". I TAK "CIEMNY INTERSIK" SIE KRĘCIL DO KONTROLI Z REGIONALNEJ IZBY OBRACHUNKOWEJ - NO I SIĘ ZACZĘŁO. KONTROLA STWIERDZIŁA NIEPRAWIDŁOWOŚCI, WIĘC WÓJT OFICJALNIE ZACZĄŁ WYSTAWIAĆ SWOJĄ FIRMĘ, ALE NIE MÓGŁ PODPISYWAĆ DOKUMENTÓW PRZETARGOWYCH WIĘC SOBIE UPOWAŻNIŁ PRACOWNIKA. I ZACZĄŁ - OCZYWIŚCIE WÓJT - "LEGALNIE" /A GDZIE ETYKA PRACOWNIKA SAMORTZĄDOWEGO I ZWIERZCHNIKA/ BRAĆ KASĘ ZA "MICHAŁÓWKI" I ROBI TO DO DZISIAJ. ROCZNIE WYCIĄGA KILKA MILIONÓW Z KASY GMINY I NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI. JESZCZE LIKWIDUJE SZKOŁY BO MUSIAŁBY Z INWESTYCJI NA "MICHAŁÓWKI" ODDAĆ PIENIĄDZE NAUCZYCIELOM. NO I ABY DO NASTEPNYCH WYBORÓW. "TE CH........... I TAK MNIE WYBIORĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzek napisał:
Nie masz racji człowieku małej wiary, właśnie wróciłem z imprezy dla dzieci z Miś i jestem pod wrażeniem, zero alkoholu a dzieci wspaniale się bawiły
i kto by pomyślał, że dzieci mogą się świetnie bawić bez alkoholu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i kto by pomyślał, że dzieci mogą się świetnie bawić bez alkoholu...
W Międzyrzecu nie umiały.Piwko było i się lało,a tatusiowie się taczali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bYŁO TO TAK: DO pRZETARGU STARTOWAŁA FIRMA "MONT-SAN" Z ŁUKOWA, BYŁA FAKTYCZNIE PRZYKRYWKĄ DLA FIRMY WÓJTA "KRUSZ-BUD". PANOWIE SIĘ DOGADALI, ŻEBY WÓJT NIE MUSIAŁ SIE TŁUMACZYC WYSTAWIŁ "MONT-SAN" NA PIERWSZY OGIEŃ. GDYBY "MONT-SAN' SIE NIE ZGODZIŁ NA TAKA PRZYKRYWKE NIE MIAŁBY CZEGO SZUKAC NA PRZETARGACH W GMINIE. A TAK WILK SYTY I OWCA CAŁA. "KRUSZ-BUD" RĘKAMI MIESZKAŃCÓW DANEJ MIEJSCOWOŚCI "BUDOWAŁ" STABILIZACJĘ. "MONT-SAN" WYSTAWIAŁ FAKTURY, ALE KASE BRAL "KRUSZ-BUD". I TAK "CIEMNY INTERSIK" SIE KRĘCIL DO KONTROLI Z REGIONALNEJ IZBY OBRACHUNKOWEJ - NO I SIĘ ZACZĘŁO. KONTROLA STWIERDZIŁA NIEPRAWIDŁOWOŚCI, WIĘC WÓJT OFICJALNIE ZACZĄŁ WYSTAWIAĆ SWOJĄ FIRMĘ, ALE NIE MÓGŁ PODPISYWAĆ DOKUMENTÓW PRZETARGOWYCH WIĘC SOBIE UPOWAŻNIŁ PRACOWNIKA. I ZACZĄŁ - OCZYWIŚCIE WÓJT - "LEGALNIE" /A GDZIE ETYKA PRACOWNIKA SAMORTZĄDOWEGO I ZWIERZCHNIKA/ BRAĆ KASĘ ZA "MICHAŁÓWKI" I ROBI TO DO DZISIAJ. ROCZNIE WYCIĄGA KILKA MILIONÓW Z KASY GMINY I NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI. JESZCZE LIKWIDUJE SZKOŁY BO MUSIAŁBY Z INWESTYCJI NA "MICHAŁÓWKI" ODDAĆ PIENIĄDZE NAUCZYCIELOM. NO I ABY DO NASTEPNYCH WYBORÓW. "TE CH........... I TAK MNIE WYBIORĄ.
Za swoją chciwość Michaluk zostanie rozliczony przez sąd i CBA a przez wyborców za chamstwo . Przyszły wójt rozliczy go za to o czym nie wielu wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goiść napisał:
Za swoją chciwość Michaluk zostanie rozliczony przez sąd i CBA a przez wyborców za chamstwo . Przyszły wójt rozliczy go za to o czym nie wielu wie.
Bardzo dziwne, że od trzech lat rozliczają i rozliczyć nie mogą, Gości chyba łżesz jak pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roztropny napisał:
Bardzo dziwne, że od trzech lat rozliczają i rozliczyć nie mogą, Gości chyba łżesz jak pies.
A na ilu ty Romek rozprawach byłeś ? A dlaczego wyznaczono ci sędziego asesora ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! apelujemy do Państwa: NIE GŁOSUJCIE na posła FRANCISZKA J. STEFANIUKA ludu ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! daj Mu odpocząć po 20 latach pracy, ON JUŻ SIĘ NABYŁ ludu ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! NIE GŁOSUJ w dniu 7 czerwca NA żadnego innego PSL-owca ludu ziemi międzyrzeckiej!!!!! już nigdy w swojej gminie NIE GŁOSUJ NA PSL-owców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A na ilu ty Romek rozprawach byłeś ? A dlaczego wyznaczono ci sędziego asesora ?
BO asesor nie moze wyrokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujmy na PSL, PO, SLD, głosujmy na PiS! Jak ktoś jeszcze mało wie o tej partii to niech doczyta: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Prawo_...iwo%C5%9B%C4%87 Polecam deklinacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, mamy nowy CUD PIS-owi rośnie poparcie. "Sondażownie" przestraszyły się blamażu i zaczęły korygować swoje "badania" W Lublinie PO prowadzi tylko 1% na Mazowszu przegrywa. PSL jest "spalony" przez Michaluka zwanego wójtem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
BO asesor nie moze wyrokować.
Romek czy zacieśniłeś już znajomość z CBA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...